НОВИНИ:



22 грудня 2015

До Дня Солідарності Азербайджанців світу в Житомирі відкрили Культурний центр.

«Укріплення дружби двох братських народів: України і Азербайджану. Щоб всі знали, що є такий культурний центр, ознайомитись з історією, книгами, українською дуже багато книжок. Щодо Карабаського конфлікту є книга. В майбутньому може побудуємо тут парк, в нас є багато планів», - розповідає голова правління «Конгресу Солідарності Азербайджанців України» Ільгар Мамедов.

Культурний центр «Конгресу Солідарності Азербайджанців України» створили на честь лідера Азербайджанського народу Гейдара Алієва.

«Його роль велика, тому що він прийшов у складний час у історії Азербайджану. У 1993 році були сепаратистські рухи, як сьогодні переживає цей момент історії Україна. І він зміг прийти, об’єднати, через 11 місяців в нас була настільки висока стабільність у Азербайджані, що були вже підписані нафтові контракти, що дало імпульс руху Азербайджану вперед, тому я хотів би, що і у нашій історії, українській, були такі лідери, які змогли б вирішити ці проблеми і могли б відновити цілісність нашої держави», - каже голова Об'єднаного конгресу азербайджанців України Равшан Тагієв.