НОВИНИ:13 жовтня 2015

В затишному селі Тростинка Васильківського району керівника місцевого поштового відділення Гуйду Аллу Миколаївну знають усі. Про цю людину від мешканців села можна почути тільки теплі та шановні слова. І це не дарма, в далекому 1964 році Алла Миколаївна почала свою роботу у поштовому відділенні і 14 жовтня 2015 року виповнилось 51 рік її роботи на пошті. За цей час вона підготовила та виховала багато спеціалістів пошти, які зараз працюють у різних куточках України.

У зв’язку з чим за поданням Національної медичної палати України Гуйда Алла Миколаївна представлена до нагороди Орденом “За розбудову України” - це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння створенню на теренах України громадянського суспільства європейської спрямованості. Цим орденом нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в конкретній сфері діяльності.

Нагородити та вшанувати Аллу Миколаївну на її робочому місті завітали кандидати у депутати Васильківської районної ради від БПП “Солідарність” Володимир Шоломицький і Ярослава Августинович та заступник голови–керівник апарату НМП України Герман Шлома.

У присутності співробітників поштового відділення Володимир Шоломицький вручив Аллі Миколаївні заслужену почесну нагороду, привітавши її щирими словами подяки.