НОВИНИ:22 вересня 2015

Сьогодні 22 вересня 2015 року відбулась робоча зустріч керівництва Національної медичної палати України, Української федерації роботодавців охорони здоров’я та голови громадської ради Міністерства охорони здоров’я.

Голова ради НМП України Сергій Кравченко та перший заступник – керівник медичної служби НМП України Володимир Шоломицький обговорили з головою ради Федерації Володимиром Загороднім та головою громадської ради МОЗ України Максимом Іоновим питання розв’язання кризи, що склалася у стосунках між Міністерством охорони здоров’я та профільним комітетом Верховної ради України.

Дезорганізація у роботі законодавчої та виконавчої гілок влади у галузі охорони здоров’я привела до поглиблення кризи, що в свою чергу негативно впливає на стан громадського здоров’я та нівелює усю професійну роботу медичної спільноти України.

За результатами зустрічі учасники домовились спільно координувати дії організацій з метою пошуку рішення подолання кризи влади та забезпечення права участі медичної спільноти у формуванні державної політики в галузі охорони здоров’я.